| # | 272 |
| Date | February 8 2026 |
| API | Vulkan CS |
| Version | 1.89 (May 17 2025) |
| Platform | Microsoft Windows 11 IoT Enterprise 10.0.26200 |
| Processor | Virtual CPU @ 3.41GHz |
| Motherboard | LNVNB161216 LENOVO |
| Memory | 15.61 GB |
| Graphics Card | Qualcomm(R) Adreno(TM) X1-85 GPU |
| Graphics Driver | 31.0.133.2 |
| Video Memory | 11.80 GB |
| Resolution | 1600x900 |
| Asteroids | 200,000 |
| Score | 1,972 |
| Time | 167.4 s |
| FPS | 11.8 |
| Min / Max | 6.6 / 33.9 |