| # | 1 |
| Date | January 18 2025 |
| User | Jeff Remec |
| API | Vulkan |
| Version | 1.88 (Oct 4 2024) |
| Platform | Microsoft Windows 11 Pro 10.0.26120 |
| Processor | Snapdragon(R) X 12-core X1E80100 @ 3.40 GHz |
| Motherboard | Microsoft Surface Laptop, 7th Edition Microsoft Corporation |
| Memory | 15.61 GB |
| Graphics Card | Qualcomm(R) Adreno(TM) X1-85 GPU |
| Graphics Driver | 31.0.63.7 |
| Video Memory | 11.81 GB |
| Resolution | 2304x1536 |
| Asteroids | 200,000 |
| Score | 3,923 |
| Time | 167.1 s |
| FPS | 23.5 |
| Min / Max | 6.8 / 43.2 |