| # | 3066 |
| Date | May 16 2026 |
| API | Vulkan |
| Version | 1.89 (Jun 20 2025) |
| Platform | Void Linux Linux 7.0.8_1 x86_64 |
| Processor | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1660 v4 @ 3.20GHz |
| Motherboard | MACHINIST X99 PR9-H X99 PR9-H |
| Memory | 62.69 GB |
| Graphics Card | AMD Radeon HD 7700 Series (RADV VERDE) |
| Graphics Driver | 26.0.6 |
| Video Memory | 1.00 GB |
| Resolution | 2560x1440 |
| Asteroids | 200,000 |
| Score | 1,092 |
| Time | 167.3 s |
| FPS | 6.5 |
| Min / Max | 4.6 / 11.1 |