| # | 67 |
| Date | May 30 2026 |
| User | Zenbook A16 X2 Elite Extreme |
| API | Vulkan |
| Version | 1.89 (May 17 2025) |
| Platform | Microsoft Windows 11 Home 10.0.28000 |
| Processor | Virtual CPU @ 4.45GHz |
| Motherboard | UX3607OA ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Memory | 47.62 GB |
| Graphics Card | Qualcomm(R) Adreno(TM) X2-90 GPU |
| Graphics Driver | 32.0.149.0 |
| Video Memory | 27.82 GB |
| Resolution | 3840x2160 |
| Asteroids | 100,000 |
| Score | 8,564 |
| Time | 167.1 s |
| FPS | 51.3 |
| Min / Max | 27.1 / 86.5 |