| # | 78 |
| Date | April 27 2026 |
| User | Michionlion |
| API | Vulkan RT |
| Version | 1.89 (May 17 2025) |
| Platform | Microsoft Windows 11 Pro 10.0.26200 |
| Processor | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
| Motherboard | TUF GAMING Z690-PLUS WIFI D4 ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Memory | 63.75 GB |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Graphics Driver | 595.79 |
| Video Memory | 15.92 GB |
| Resolution | 2560x1440 |
| Asteroids | 200,000 |
| Score | 47,855 |
| Time | 167.0 s |
| FPS | 286.5 |
| Min / Max | 141.3 / 330.5 |
| Efficiency | 1,457 (Frames / W⋅ms) |
| Consumption | 9.12 W⋅h (196.60 Watt) |