| # | 2946 |
| Date | May 30 2026 |
| API | Vulkan |
| Version | 1.89 (Jun 20 2025) |
| Platform | Void Linux Linux 7.0.10_1 x86_64 |
| Processor | Intel(R) Core(TM) i7-2820QM CPU @ 2.30GHz |
| Memory | 15.60 GB |
| Graphics Card | AMD Radeon RX 5300 (RADV NAVI14) |
| Graphics Driver | 26.0.6 |
| Video Memory | 2.98 GB |
| Resolution | 2560x1440 |
| Asteroids | 200,000 |
| Score | 3,216 |
| Time | 167.2 s |
| FPS | 19.2 |
| Min / Max | 9.7 / 33.1 |
| Efficiency | 443 (Frames / W⋅ms) |
| Consumption | 2.02 W⋅h (43.40 Watt) |